הספרים

להזמנת ספרי הדרמה והפנטזיה הבאים לחצו כאן על הקישור (לא על התמונות) 

להזמנת ספרי ההרפתקאות והקומיקס הבאים לחצו כאן על הקישור (לא על התמונות) 

 

על הספרים

סדרת "קיץ אחד ביחד"

תנו לגדול בשקט
לנצח בגדול
4

שישה בני נוער, ועוד נערה, נשלחים, בניגוד לרצונם, ללימודים בבית-ספר קיץ, הרחק בצפון הארץ. בעיצומה של חופשת הקיץ הם נאלצים ללמוד, להידחס בחדרי מגורים עם נערים, ונערות זרים ולחיות זה עם זה במשך חודש שלם.הם מגיעים ממקומות שונים, מרקעים שונים, כל אחד עם הסיפור שלו, עם העולם שלו, ואינם מצפים לדבר מלבד שעמום וסבל. הם אינם יודעים שזה יהיה חודש שישנה את חייהם, לפחות בטווח הקרוב. הם אינם מעלים על דעתם שייווצרו ביניהם קשרי ידידות כה חזקים, עד כי הפרידה תיראה להם קשה מנשוא. הם לא חולמים שייזכו לעבוד בעיתון מפורסם; שימצאו אהבה; שיגלו דברים חדשים על עצמם; שהחודש הזה יהיה אחת התקופות המהנות ביותר בחייהם. כל אחד מהם נאלץ להתמודד עם קשיים ומכשולים שונים, אך בזכות החברות והעזרה ההדדית בקבוצה הם מצליחים להתגבר ולהגיע יחד למטרות שנקבעו לעצמם. סיפור התבגרות מרתק מלא התרחשויות, סערות נפש ותובנה.

סדר הספרים: 1. קיץ אחד ביחד 2. תנו לגדול בשקט 3. לנצח בגדול.

ספרים שממשיכים את העלילה והדמויות עם רקעים שונים ודמויות חדשות: מעורב ירושלמי, חיים משלנו, עד האופק.

כל אחד משלושת הספרים בסדרה הגיע בנפרד לתואר "ספר הזהב" ולתואר "ספר הפלטינה".

הסיפור מאחוריה מהווה בסיס לתוכן ההרצאות.

להזמנה  עם חתימה והקדשה אישית מהסופרת- 

יש לשלוח מסרון ל 0525110802 עם שם הספר המבוקש ושמכם

סדרת הפנטזיה "מאלאדר"

מאלאדר
מאלאדר22

מאלאדר – קסם הקמיע

תום וחבריו מתגוררים בפנימייה לנוער במצוקה בעיק קטנה בדרום הארץ. עירם מופגזת בטילים, והם נתונים למרותם של מנהלי המוסד הקשוחים. שגרת חייהם הקשה מופרעת כאשר בניין המוסד נפגע מן הירי: בעוד המבוגרים נמלטים על נפשם נשארים הילדים לבדם ונאלצים לחפש לעצמם מסתור. במהלך חיפושיהם הם מגיעים למאלאדר, עולם המתקיים בממד אחר, ומגלים שם כוח פלאי שבידו לחולל ניסים – או לזרוע הרס. לראשונה בחייהם הם אדונים לעצמם, ועליהם להגן על עצמם ולהתכונן לרגע שבו יעמדו מול אויבי מאלאדר, ואולי אפילו מול אויבי ארצם.

זוהי סדרת הפנטזיה הישראלית שנכתבה על רקע מלחמת לבנון השניה, ועושה שימוש באלמנטים של ז'אנר הקסם והפלאות – ילדים, עולמות מקבילים, יצורים מוזרים, ושימוש באומץ לב ובחברות נוסף לכוחות-קסם.

הסדרה הייתה מועמדת לפרס גפן וצברה קהילת מעריצים בארץ בתחום הפנטזיה.

עוד על מאלאדר

מאלאדר – סוד הממד האחר

תום, אילן, ג'ני וחבריהם הם בעלי כוחות מוזרים שאינם מבינים מדוע זכו בהם.   בנוסף, מסופר להם כי הפנימייה שבה למדו נהרסה בהפצצות עד היסוד אך איש לא יודע כיצד ניצלו – וגם הם לא, כי זיכרונם מהמקרה אבד.

בהדרגה נחשף לפניהם סוד מן העבר והם מוצאים את עצמם בשרשרת התרחשויות קסומות שמובילות אותם לגילויים מסעירים על עצמם, על ייעודם, ובעיקר על ממלכת מאלאדר המתקיימת בממד המקביל – שאיש מעולם לא ידע על קיומו.

לקריאת הפרק הראשון

יומנו של מיקו בל

יומנו של מיקו בל.png

מה הייתם עושים אם הייתם חוזרים יום אחד הביתה ומוצאים באמצע הסלון קרנף?
ואם זה לא מספיק, מגלים חנות שיקויים קסומה, שמתנהלת ממש מתחת לרצפת הבית שלכם?

זה מה שקורה למיקו בל, ילד רגיל לגמרי, שגר עם סבא שלו. איש זועף שכמעט לא מדבר וכמעט לא מתייחס אל מיקו, אבל יש לו חוק אחד: אסור למיקו לפתוח את דלת המרתף.  עד שבוקר אחד מיקו מתבלבל ולוקח לבית הספר  בקבוק עם שיקוי קסמים מיוחד… מרגע זה מתחילה שרשרת של אירועים מטורפים, שבמהלכם מיקו מגלה סוד שהוסתר ממנו כל השנים: סבא שלו מנהל מתחת לאדמה חנות שיקויים ליצורים מכל העולם. אלא שעכשיו סבא נעלם, ומיקו חייב לקחת על עצמו את ניהול החנות. הבעיה מתחילה כשמתברר שלסבא יש אויבים שרוצים להשתלט על חנות השיקויים שלו, ומיקו חייב לגבור עליהם, אבל גם לשמור על זהותו בסוד, עד שיוכיח לכולם שהוא־הוא נער השיקויים הנבחר.
זהו סיפורו המופלא של מיקו בל, שפרקיו הראשונים הופיעו גם בספר הקומיקס "מיקו בל – נער השיקויים", אשר היה לרב-מכר ונבחר למצעד הספרים. לבד מהיותו סיפור פנטזיה הוא גם סיפור על ּ התבגרות וחברות, על אומץ לב וגילוי העצמי, על בחירה בין טוב לרע.
כמו ספריה הקודמים של ליאת רוטנר, אשר זכו לשבחי הביקורת, גם הוא סוחף לעולם מלא דמיון, בשפה קולחת ובכתיבה מלאה רגש והומור.

טריילר הוידאו על הספר

עד האופק

עד האופק

על נוער בסיכון, רכיבה טיפולית וטיפול דרך הטבע

בלב הטבע בין ההרים מוקמת פנימייה מופלאה, לנוער עם בעיות התנהגות מכל קצוות הארץ שנפלטו ממסגרות. סער הוא כוכב טלוויזיה צעיר שמאס במצלמות ובצביעות שהן מביאות איתן. תותי היא נערה שברחה מאב מכה. לונה מגיעה מבית עשיר אך אטום רגשית. ואילו דין בא בשביל ההרפתקה.
אלה הם רק ארבעה מבני הנוער שמגיעים ל"לב ההר", פנימייה יוצאת דופן השוכנת בהרים, בלב היער, ומיועדת לבני נוער שברחו או נפלטו ממסגרות אחרות.
עשירים ועניים, כוכבי טלויזיה וילדי פוליטיקאים, מפונקים, עבריינים וכאלה שעברו התעללות.

ב"לב ההר" מנתקים את הנערות והנעררים מטלפונים וממחשבים ועובדים איתם באמצעות מערכת שעות ולימודים, אבל גם באמצעות משימות הישרדות ומשחקי גיבוש.
אט-אט מתחילים הנערים החשדנים והמרדנים להיפתח אל העולם ולתת אמון אחד בשני וגם בסביבתם. דרך החברויות שמתפתחות ביניהם הם מרשים לעצמם להיקשר, להתאהב, לצחוק ולהאמין שאפשר להגיע עד האופק. לראשונה הם מתמודדים מול עצמם, אחד עם השני ועם הטבע. הלימודים מתרחשים בטבע, יש רכיבה טיפולית על סוסים, וכל חומות הציניות והניתוק של הילדים מתנפצת ומגלה אמיתות כואבות, כנות, חום ורצון לאהבה.

תיכון ברנסון

983980

על בריונות חברתית, שיימינג, העצמה נשית וחרם

בתיכון אמנויות יוקרתי, אבישג היא "מלכת הכיתה": הכי יפה, הכי מוצלחת, הכי אהובה. עד שיום אחד מגיע לבית הספר תלמיד חדש – שגורם לה בבת אחת להיות מפוחדת וחסרת ביטחון. מה קרה? אבישג לא גילתה לאיש שכשהייתה קטנה, בעיר מולדתה, הייתה ילדה שמנה, מוחרמת ודחויה – והאחראי הראשי לחרם ולהתעללות היה הילד הזה, שמכיר אותה מילדותה. ועכשיו למרות כל השינויים שעברה, כשהיא פוגשת אותו היא בבת אחת חוזרת להיות אותה ילדה מפוחדת וחסרת כוח… והכי גרוע, שהוא קולט את זה. האם אבישג תמצא את הביטחון העצמי שלה גם מבפנים, ולא רק מהשינוי מבחוץ? או שהיא תיתן לו שוב לעשות ממנה כזו קטנטונת?

להזמנה ב60 ש"ח עם חתימה והקדשה אישית מהסופרת-
יש לשלוח מסרון ל 0525110802 עם שם הספר המבוקש ושמכם

מעורב ירושלמי

מעורב ירושלמי

כאשר לאיתי ולשרית נודע כי ייאלצו לבלות את חג החנוכה בחברת קרובי המשפחה הדתיים שלהם בירושלים, קשה להגיד שהם מאושרים. מילא להיות תקועים שמונה ימים אחד עם השני, אבל עם בני דודים שהם בקושי מכירים?!לנעמי, בת המשפחה המארחת, יש צרות משלה: רק לפני זמן קצר עברה מתל אביב לירושלים והיא עדיין מנסה להתאקלם, אך יש לה תחושה שהנערה המקובלת ביותר בחברה לא סובלת אותה. מהיום הראשון של החופשה ברור שכל אחד היה מעדיף להיות במקום אחר: האורחים החילוניים לא מסתדרים עם מארחיהם הדתיים, הדיירים מתל אביב לא משתלבים בשכונה הירושלמית, והתושבים המקומיים מתייחסים בחשדנות לכולם. המפגשים שמזמנת השהות המשותפת חושפים את השוני ואת הקיטוב בין הקבוצות-דתיים, חילונים, חוזרים בתשובה,וחוזרים בשאלה- אך גם את הדמיון הרב ביניהן. ולמרות הכול, זה רק עניין של זמן עד שנוצרים חברויות וקשרים חדשים ומפתיעים.

הסדרה הייתה במשך שלושה חודשים רצופים ברשימות רבי המכר הארציות.

עיקר הנושא הוא מפגש דתיים וחילוניים, דרך עיניהם של בני נוער, בהומור, בחברותיות ובגילויים מרתקים.

הרמת מסך

הרמת מסך

ירדן חולם להיות נאהב. הוא משתוקק לעמוד באור הזרקורים כשהמסך עולה, ולזכות באהבת הקהל. אבל החיים מציבים לו – ולסובבים אותו – מבחנים קשים, המנפצים את האשליה של עולם חוקים מובן ומאורגן. ירדן, המאושפז במוסד לגמילה מסמים, צריך למצוא מחדש את דרכו אל לב הקרובים לו ולגלות שוב מי הוא באמת. זהבה, הפסיכולוגית הצמודה שלו, נאלצת להתמודד בעצמה עם יחסיה המורכבים עם בתה, קרין, רקדנית העושה את צעדיה הראשונים בעולם התיאטרון, אבל הופעתו הבלתי צפויה של אדם קרוב משבשת את שגרת חייהן. החיים מזמנים לכל הגיבורים מסעות מצטלבים של התפקחות והתבגרות, שבסופם ממתין הגילוי כי רק למי שמעז להרים את המסך יש סיכוי להכיר את עצמו באמת ולזכות באהבה של ממש.

מבוסס על סיפורים אמיתיים של בני נוער וסמים והפרעות אכילה. הסופרת שוחחה ובילתה ימים ארוכים עם מטפלים ומטופלים ממוסד הגמילה "ורטיגו" והמחלקה להפרעות אכילה ב"תל השומר".

מבצע מלכה

 מבצע מלכה

המצב החברתי בשכבת י"א של תיכון אבירם הפך לבלתי-נסבל. שני, נערה יפיפייה ומתנשאת, היא שוברת לבבות אשר שולטת בכולם ביד רמה ומחליטה מי שייך לחבורה השלטת המקיפה אותה, ומי אינו שייך אליה ולכן אינו ראוי כלל להתייחסות.
ליאן, רעות, יניב ונמרוד מחליטים שהגיעו מים עד נפש, והגיעה העת לעשות מעשה ולהדיח את שני ממעמדה כמלכת השכבה.
החבורה מחליטה שליאן תתפוס את מקומה של שני, ומאמנת אותה לתפקיד שוברת הלבבות החדשה: בוחרים לה בגדים חדשים, איפור מתאים, מלמדים אותה את כללי ההתנהגות המתנשאים הנדרשים במעמדה החדש, ולבסוף, אחרי אימונים מתישים, מחדירים את "ליאן החדשה" לחבורה השלטת של השכבה. ובתוך כל הקלחת הגועשת, ליאן מגלה שיש כאלה אשר אינם משתתפים במשחק כלל. יותם, הנער הכי חתיך בבית הספר, צופה מהצד בהתרחשויות החברתיות המסחררות ומחפש תכונות נשכחות כמו פשטות וכנות.      

תחת כנפך – רומן למבוגרים

 תחת כנפך

 

ביום אחד מיטלטל עולמה של מאי, אישה צעירה בת 31. הדיירים בבית אמה המנוחה מעבירים לידיה תיבה. אף שלא הצליחה מעולם להימלט מזיכרונות ילדותה, מאי יודעת שעליה להיאבק בפחדיה כדי להתמודד עם פתיחת התיבה, אשר תוכנה ישפוך אור חדש על עברה. אך התיבה נעולה במנעול, והמפתח בידי אחותה, שאותה לא ראתה יותר מעשר שנים.
מאי יוצאת למסע ארוך, מסע גיאוגרפי, נפשי ורגשי; מסע במרחב ובזמן, השואב אותה בחזרה אל ימים של יחסים סבוכים עם אמה ואחותה, ומאלץ אותה להיאבק שוב בצִלן הכבד אשר מלווה אותה עד היום.
תחת כנפך הוא צלילה לנפשה ולתודעתה של אישה צעירה הנלחמת בשדי העבר וההווה, עד לסיום המפתיע השומט את הקרקע מתחת לכל מה שידענו, או חשבנו שידענו. הספר זכה לביקורות נלהבות בקהל הקוראים המבוגרים הישראלי, ולדיונים נרחבים בפורומי הקריאה ברשת ובמחלקות אקדמיות לספרות.

עוד על "תחת כנפך" וקריאה לדוגמא – לחצו כאן

חיים משלנו

חיים משלנו

ספר ההמשך של "מעורב ירושלמי". נעמי, דינה ואורטל הדתיות נכנסות למסגרת השירות הלאומי, שמעמתת אותן עם אתגרים שלא הכירו מעולם, עם אהבות חדשות ועם העולם החילוני הזר. איתי, שהתרגל כל חייו להיות הכוכב החברתי הקולני והמצחיק, נאלץ לראשונה לשתוק במשך תקופה ארוכה עקב מחלה במיתרי הקול, חוויה לא פשוטה שמגלה לו דברים חדשים על עצמו ועל הסביבה. ישי, דתי־לשעבר שעבר תאונת דרכים ונשאר נכה, פוגש שוב בנעמי, חברת ילדות, שמעוררת בו רגשות חדשים־ישנים כלפיה וכלפי העולם שהשאיר מאחוריו. גם כפיר, סהר והודיה מצטרפים לחבורה, כל אחד עם אופיו המיוחד, ומגלים שהשנה הזאת עומדת להיות מאתגרת ומרתקת, ובעיקר שנה שתשנה אותם ותפתח את הצוהר לטיבם האמיתי כבני אדם.

החוה המסתורית

החוה המסתורית

עמרי בטוח שזה עומד להיות החופש הכי משעמם שהיה לו אי פעם. אבא שלו טס לארצות הברית לנסיעת עסקים והוא ושתי אחיותיו נשלחים לחווה של אבישי, חברו הטוב ושותפו של אביו. אבל במקום להשתעמם, עמרי מוצא את עצמו בהרפתקה הכי גדולה של חייו.מי האיש המסתורי שעוקב אחריו ואחרי אחותו הקטנה ולמה הוא נותן להם משחקי מחשב בחינם? מדוע הבן של השכנים כועס עליו? והכי חשוב, מה מסתתר במעבדה הסודית של אבישי, שהכניסה אליה אסורה עליו בתכלית האיסור?ספר הרפתקאות מותח לילדי בית הספר היסודי.     

זאבים

זאבים

כשﬠלמה בת ה־16 מתﬠוררת בבית חולים מתרדמת ﬠמוקה, היא לא זוכרת כמﬠט כלום. מספרים לה שחברתה הטובה ביותר, יובל, נהרגה, וכי החשוד הﬠיקרי הוא דן, נער מבית ספרה. ﬠם שובה ללימודים מנסים חבריה לﬠטוף אותה בתשומת לב, יוﬠצת בית הספר מתﬠקשת שתבוא לפ9999999גישות ואביה מנסה לגונן ﬠליה, אבל עד מהרה מחליטה ﬠלמה שהיא חייבת להבין מה קרה שם, באותו ﬠרב מר שבו איבדה יובל את חייה. במקביל, משתתפת מגמת התיאטרון שבה לומדים עלמה וחבריה בתוכנית טלוויזיה שחושפת את המשקﬠים הרבים שנצטברו ביניהם וגורמת לעימותים. זאבים הוא רומן מתח לנוﬠר של הסופרת המצליחה ליאת רוטנר. לאט ובהדרגה פורשת רוטנר מציאות לא פשוטה של התבגרות כואבת. של עימותים ﬠם מבוגרים שאינם  דוברי אמת וﬠם נערים שכוונותיהם מוטלות בספק. האם תצליח ﬠלמה להתמודד ﬠם מסﬠ הגילויים המטלטל שמצפה לה?

עוד על זאבים

קריאת הפרק הראשון

מיקו בל – נער השיקויים

%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%95-%d7%91%d7%9c

"קוראים לי מיקו בל, אני ילד בן 11 והחיים שלי הם ממש לא דבש. מאז שאמא שלי חלתה, אני גר לבד עם סבא שלי, איש מוזר ומתבודד ובביה"ס כל הזמן מציקים לי ולא מבינים אותי. בוקר אחד אני לוקח בטעות לביה"ס את בקבוק המשקה הלא נכון ומהרגע שאני שותה ממנו חיי משתנים ללא הכר, בעיקר אחרי שאני מגלה את הסוד שניסו להסתיר ממני כל השנים: במרתף הבית של סבא מתנהלת חנות שיקויים קסומה ואליה מגיעים כל מיני אנשים ויצורים מופלאים מכל העולם. אבל עכשיו סבא נעלם ופתאום אני מוצא את עצמי בליבה של הרפתקה מסחררת ומפחידה…" זהו הראשון בסדרת סדרת קומיקס הפנטזיה הישראלי "מיקו בל", באיוריו של ארז צדוק. הגיע לראש רשימת רבי המכר וזכה לשבחי התקשורת.

איך נוצר מיקו בל – טריילר

 

כדברא – היומן המפוצל

VHJK

מאז שקירקי זוכרת את עצמה היא לא משתלבת בסביבה. יש לה חזיונות מוזרים שבהם היא רואה את העתיד, ואיש לא יודע על כך, פרט לאחותה אביגיל. לילה אחד, לאחר הגיעה לגיל שש-עשרה, נגלית אליה אישה מסתורית וקוראת לה לבוא בעקבותיה. קירקי יוצאת למסע לאיתורה, ובמהלכו היא מגלה שהיא אינה בת אדם רגילה, וכי נכון לה תפקיד שישנה את גורל העולם וישפיע על כל הקרובים אליה.

לילה, לעומתה, גדלה מגיל קטן להיות כדברא. בעת שילדים אחרים משחקים במשחקים רגילים, היא מתאמנת בלחשים וצופה באמה, הכדברא החזקה ביותר, ומקפידה להסתיר מכולם, כולל מבן זוגה שחר, את האמת על עצמה.

כשלילה פוגשת בקירקי משתנים כללי המשחק. במלחמה מול הגרומלים, אויבי הכדברות, נאלצות השתיים לשתף פעולה, אך משהו עומד ביניהן ומחבל בסיכוייהן להצליח.

האביר של ניצן

12

החבר של ניצן, נתי, שהוא הבחור הכי מקסים בשכבה, ואולי בעולם כולו, נסע לפני שנה עם משפחתו לארצות הברית והותיר את ניצן שבורת לב והרוסה מגעגועים.

ניצן אמנם חזרה לשגרה, ואפילו יש לה חבר חדש: איתמר, חובב מחשבים שחולק איתה הרבה תחומי עניין משותפים. אבל איך אפשר להשוות בין איתמר היציב והצפוי לנתי הכובש, האבירי והיפה? ולמה היא לא מפסיקה לדמיין שהיא רואה את נתי בכל מקום?

העניינים מסתבכים כשנתי באמת חוזר מארצות הברית עם דוב פנדה ענקי בשביל ניצן, חיוך של שובר לבבות וציפייה שהיא תיפול מיד בחזרה לזרועותיו. במי תבחר ניצן?

כדברא – קסם הסבואר

kadabra2_master

"אתם בני האדם לא יודעים שאנחנו קיימים.והתפקיד שלי הוא לוודא שלעולם גם לא תדעו.אני אסתובב ביניכם, אהיה אחד מכם, חבר שלכם – אבל ברגע שאגע לכם במצח, אתם תשכחו הכול. והמוח שלכם יהיה שבוי שלי." בחור מסתורי בשם לוק מגיע לקיבוץ כנען. הוא נראה רגיל לחלוטין, מתיידד עם כולם, אך למעשה הוא יצור על-טבעי מגזע המליפיקים, בעל כוח הפנוט, שנשלח לעולם בני האדם במשימת חיסול סודית. במסווה של חבר נאמן של קירקי ולילה, מכשפות הקרויות "כדברות", הוא חושף לאט לאט את חולשותיהן ומושך בחוטים, במטרה להשלים את משימתו.קירקי, שזה עתה מונתה להיות מנהיגת הכדברות, מנסה להתמודד עם תפקידה החדש ועם כוחותיה המתגברים, ולתפקד בו בזמן כנערה רגילה, כשהיא עם דקל חברהּ, היחיד שחושד בלוק וחש בסכנה המרחפת מעל כולם.רק לילה, שחייתה תמיד בצל סודות ומלחמות וכעת היא רוצה פשוט לאהוב, היא היחידה שיכולה להגיע ללבו של לוק. או שתהיה המטרה הבאה שלו… הספר "כדברא – קסם הסבוּאָר" מאת ליאת רוטנר הוא ספר המשך ל"כדברא – היומן המפוצל" ומבוסס על סדרת הטלוויזיה המצליחה מאת מיכל קופר-קרן, סיוון שיקנאג'י ועינת שחק. הוא פותח לפנינו עולם סודי, קסום ומפתיע, שבו שום דבר הוא לא מה שחשבנו, וכבר אין לדעת מי הטובים ומי הרעים. כמו הסדרה, גם הספר מלא התרחשויות, מתח וכישוף .

הרמת מסך 2019

raising_master

ירדן תמיד חשב שההתמכרות הגדולה שלו היא למוזיקה ולבמה. הוא כבר בדרך להיות כוכב רוק ענק עם הלהקה הצעירה שלו. אבל ביום אחד הכל מתמוטט, כאשר הוריו מגלים שהסתבך בענייני סמים ושולחים אותו בכפייה למוסד גמילה. שם, מוקף בצעירים בעלי בעיות שונות, הוא בטוח שחלום התהילה שלו התרסק… ואז הוא נקלע במקרה לאודישנים למחזמר שמתקיימים במתנ"ס באזור שבו הוא וחבריו מבצעים עבודות שירות.
נקודת האור בחייו היא קרין בת ה-16, הרקדנית הראשית במחזמר, בתה של המטפלת שלו במוסד. בזמן שכולם מתמקדים בהתמכרות של ירדן לסמים ומנסים להרחיקו מעולם הבמה – איש לא שם לב כאשר קרין מתחילה לפתח התמכרות מסוכנת משלה.
זה גם סיפורה של הפסיכולוגית, זהבה, שעולמה מתערער כאשר אביה של קרין חוזר לחייהן, ומפריע לשלוותה המקצועית והאמהית. וזה גם סיפורה של שוש, במאית המחזמר, שמזהה בירדן את היכולות והולכת נגד כל המערכת כדי להביא אותו אל המקום שאליו הוא שייך, הבמה.

זוהי מהדורה חדשה לספר הרמת מסך, סיפור על התמכרויות, עקשנות וחלומות, שנכרכים כולם זה בזה ונובעים כולם מההתמכרות הגדולה ביותר: להיות נאהב על ידי אחרים.


להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s